pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 4 lipca 2021
  • 5 lipca 2021
  • wyświetleń: 40386

[FOTO] Wisła Mała: groźny wypadek z udziałem motocyklisty!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę, 4 lipca około godziny 16.10 w Wiśle Małej na drodze wojewódzkiej 939 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Wypadek motocyklowy w Wiśle Małej - 4.07.2021 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Nad Jeziorem i Borsuków. 82-letni kierujący Fiatem Panda, mieszkaniec pow. pszczyńskiego, podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa 34-letniemu mężczyźnie kierującemu motocyklem marki Honda. Motocykl, którym kierował mieszkaniec Czechowic-Dziedzic poruszał się w przeciwnym kierunku.

Ranny kierowca jednośladu nie dawał żadnych oznak życia. Świadkowie i przypadkowi kierowcy rozpoczęli reanimację, którą później kontynuowali przybyli na miejsce strażacy i ratownicy medyczni. Błyskawicznie podjęte działania i wysiłki wszystkich osób opłaciły się. Po kilkudziesięciu minutach powróciły funkcje życiowe rannego, który śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Sosnowcu. Jego stan jest krytyczny. Lekarze walczą o jego życie. W domu czeka na niego żona i dwójka małych dzieci.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy ustalali dokładne okoliczności wypadku. Została zgromadzona niezbędna dokumentacja. W czasie prowadzonych działań droga była zablokowana.

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj