pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2021
  • wyświetleń: 6764

Koronawirus: zła sytuacja w powiecie pszczyńskim na tle regionu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Według danych opracowanych przez Śląski Urząd Wojewódzki, powiat pszczyński jest jednym z miast powiatowych w regionie, gdzie występuje wysoki wskaźnik zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców. Publikujemy wykresy opracowane na podstawie danych Ministerstwa Zdrowia z dnia 29 marca.

ŚUW: koronawirus

ŚUW: koronawirus


Na wykresie podano udział procentowy testów pozytywnych na SARS-CoV-2 - stan na dzień 29 marca. Kolejność powiatów - od największej ilości zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców.

W poniedziałek, 29 marca w powiecie pszczyńskim odnotowano 105 zakażeń. Wystąpiło nowych 101 infekcji. Powiat zajął 7. miejsce w regionie pod względem ilości zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców. Przed nami znalazły się Tychy, a tuż za nami - Bielsko-Biała i Żory. Zła sytuacja jest w powiecie bierusko-lędzińskim.

ar / pless.pl, źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj