pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 7954

Nabór do zespołów szczepiących w punkcie szczepień masowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Pielęgniarki, ratownicy medyczni, lekarze i inne osoby posiadające kwalifikacje do przeprowadzania szczepień ochronnych przeciwko COVID-19 mogą zgłaszać chęć pracy w zespołach szczepiących punktu szczepień masowych tworzonego w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

hala, posir, sport
Punkt szczepień masowych powstanie w hali POSiR w Pszczynie · fot. wiktoria / pless.pl


Powiat pszczyński utworzy punkt szczepień masowych w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Trwają intensywne przygotowania, a najważniejsze w tym momencie jest skompletowanie kadry medycznej.

- Zapraszamy do pracy w zespołach szczepiących lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i inne osoby, które posiadają kwalifikacje do przeprowadzenia szczepień ochronnych przeciw COVID-19 - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński. - To dobra decyzja, że do programu szczepień zostaną włączone samorządy. Apelowaliśmy o to. Szczepienia będą mogły ruszyć po zatwierdzeniu naszego punktu. Już za dwa tygodnie mamy nadzieję szczepić kilkaset osób dziennie, dzięki czemu tempo szczepień w naszym powiecie znacznie przyspieszy. Powodzenie zależy od regularnych dostaw szczepionek ze strony rządowej - dodaje starosta.

Chęć pracy w zespołach szczepiących można zgłaszać pod następującymi numerami telefonów:
  • 32 449 23 32
  • 32 449 23 33
  • 32 449 23 47


Kontakt jest możliwy w godzinach pracy starostwa - od poniedziałku do piątku od 7.30, w poniedziałki do 17.00, we wtorki, środy i czwartki do 15.30, natomiast w piątki do 14.00.

Ważna informacja dla mieszkańców o punkcie szczepień!Informacje związane z uruchomieniem punktu szczepień masowych w hali POSiR będą przekazywane na bieżąco. Nie jest jeszcze możliwa rejestracja na szczepienia w tym punkcie, ponieważ jest on w trakcie organizacji.

Wstępny termin rozpoczęcia szczepień: 26 kwietnia.

Więcej w artykule: www.pless.pl/wiadomosci/67939-powiat-stworzy-punkt-szczepien-masowych-w-hali-posir-pszczyna

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj