pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 maja 2021
  • 17 maja 2021
  • wyświetleń: 5930

Zgłoś pracowników na szczepienia przeciwko COVID-19

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

Szpital Powiatowy w Pszczynie zaprasza zakłady pracy do zgłaszania chętnych pracowników na szczepienia przeciwko COVID-19. Warunki współpracy będą ustalane indywidualnie.

Jeśli Twoi pracownicy wyrażają chęć wzięcia udziału w szczepieniach przeciwko COVID-19 zorganizowanych przez zakład pracy, to możesz zgłosić akces do szczepienia w punkcie szczepień w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie.

Aby wziąć udział w programie, zakład pracy powinien zgłosić się przez formularz udostępniony na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. W formularzu należy wskazać liczbę chętnych do zaszczepienia pracowników bez podawania ich danych osobowych. Zakład pracy może wystawić w tym samym czasie maksymalnie jedno zgłoszenie.

Pracodawcy uczestniczący w programie:
  • pojedynczy pracodawca,
  • grupa pracodawców (np. z jednego budynku lub strefy przemysłowej, grupa kapitałowa, podwykonawcy głównego zgłaszającego podmiotu, itp.),
  • samorząd zawodowy lub stowarzyszenia branżowe,
  • szkoły wyższe: pracownicy i studenci (którzy ukończyli 18. rok życia).


Pracodawca może zgłosić wszystkich pracowników oraz osoby współpracujące (i członków ich rodzin) niezależnie od rodzaju umowy na podstawie, której są zatrudnieni.

Warunki współpracy ustalone zostaną indywidualnie z każdym zakładem pracy. Przedstawiciele zainteresowanych zakładów pracy proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 32 214 83 00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Szczepienia przeciwko COVID-19.

BM / pless.pl, źródło: Szpital Powiatowy w Pszczynie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj