pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 maja 2021
  • 28 maja 2021
  • wyświetleń: 15740

Dostawa szczepionek Johnson&Johnson zamiast Pfizera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W piątek, 28 maja do Powiatowego Punktu Szczepień Powszechnych w Pszczynie zostaną dostarczone szczepionki firmy Johnson&Johnson zamiast Pfizer.

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali POSiR gotowy
Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali POSiR · fot. Powiat


Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych dokonała zmiany zaplanowanej na piątek dostawy 900 dawek szczepionki Pfizer na taką samą ilość preparatów Johnson&Johnson. - Organizator punktu nie ma wpływu na przydzielone szczepionki, zamianę preparatów czy odwołanie dostaw, a podobne sytuacje miały miejsce w ostatnim czasie w wielu okolicznych punktach szczepień powszechnych - czytamy w komunikacie.

Osoby, które miały zaplanowane szczepienie w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych w Pszczynie na piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek, zostaną telefonicznie poinformowane o zmianie preparatu. Jeżeli wyrażą zgodę, zostaną w tych dniach zaszczepione preparatem firmy Johnson&Johnson.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj