pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2021
  • wyświetleń: 3833

Wielkie szachy w Parku Zdrojowym: nie obyło się bez kradzieży

Pod koniec ubiegłego tygodnia Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców o porzuconej w rejonie ul. św. Anny figurze szachów plenerowych. Dzięki tej informacji, szybko wróciła na miejsce. Wszystko dzięki czujności jednego z mieszkańców.

Szachy plenerowe w Parku Zdrojowym
Szachy plenerowe w Parku Zdrojowym · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Kilka dni temu ktoś postanowił wynieść jedną z figur ogólnodostępnych szachów plenerowych, znajdujących się w Parku Zdrojowym. Do Urzędu Gminy zadzwonił zaniepokojony mieszkaniec, który zauważył figurę "skoczka", porzuconą w rejonie ul. św. Anny. Dzięki temu udało się ją odnaleźć i dostarczyć na parkową szachownicę.

Urząd dziękuje anonimowej osobie za szybkie zgłoszenie, które umożliwiło skuteczną interwencję. Jednocześnie zaprasza na partyjkę szachów do Parku Zdrojowego. Wszystkie figury znów są w komplecie, co pozwala na grę w pięknych okolicznościach przyrody!

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.